Drogowa Pomoc Świdnik

drogowa pomoc w Świdniku

Autopomoc 24h – Holowanie w Świdniku

Najczęściej zadawane pytania

  1. Ile będzie kosztować dana usługa?
    Koszt usługi jest uzależniony od godziny jej wykonywania, wagi transportowanego pojazdu oraz odległości jaką trzeba będzie pokonać. Brane są także pod uwagę inne czynniki. Usługa każdorazowo wyceniana jest indywidualnie.
  2. Czy wykonujecie usługi w nocy?
    Pracujemy o każdej porze dnia i nocy. Także w weekendy i święta.

Działając od wielu lat zdobyliśmy doświadczenie i świadczymy fachową obsługę mając zawsze na uwadze najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla klienta. Zapewniamy sprawną i szybką obsługę.

Potrzebujesz holowania czy transportu uszkodzonego auta dzwoń – kolizje, wypadki, usterki i nieoczekiwane stłuczki niestety się zdarzają nawet najlepszym, ale zawsze możesz liczyć na naszych fachowców.

 

Istniejąc na rynku od wielu lat, możemy Państwa zapewnić o solidności każdej usługi, która zostanie nam powierzona. Działamy szybko i kompleksowo, ustanawiając nowe wzorce jakości dla naszej konkurencji. Świdnik pomoc drogowa to opcja, z której warto skorzystać  wtedy, kiedy Państwa samochód odmówił jakiegokolwiek posłuszeństwa. Posiadamy niezbędne zezwolenia, certyfikaty i polisy ubezpieczeniowe. Nam możesz zaufać. Możliwość przewozu samochodów osobowych i dostawczych, a także transport maszyn budowlanych i rolniczych. To wszystko znajduje się w gamie świadczonych usług, czyniąc z nasz wszechstronną i kompleksową pomoc drogowa Świdnik. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy oraz warsztaty samochodowe.

drogowa pomoc Świdnik